centrální vysavače
Centrální vysavače
BEAM Electrolux Centrální vysavače E-Shop Elektrolux Family Club
Beam slaví 55 let produkce novou generací centrálních vysavačů s vysokým výkonem, tichým provozem a vynikající filtrací ke zlepšení kvality ovzduší uvnitř objektu.

BEAM ELECTROLUX slaví padesáté narozeniny nastavením vysokého standardu výkonu, tichosti, filtrace, technologiemi použitými u nové generace Beam Platinum.

"Centrální vysavač Beam Platinum je produkt k 55. výročí kontinuálních inovací" říká Pat Keenan, výkonný ředitel Beam Vacuum System, Irsko, předního evropského dealera značky Beam po dobu 30 let. "Je to nejvýkonnější a nejtišší centrální vysavač jaký byl kdy vyroben."

U vysavače Beam Platinum prošly inovací veškeré komponenty zejména pak tyto:

  • Zvýšení výkonu. Beam Platinum nabízí výkon až 700 Airwat, což je až o 25% více než většina konkurenčních výrobků. Přidaný výkon znamená vysátí více prachu a alergenů a tím čistější domov, který zůstane čistý po delší dobu.
  • Tichý chod. Beam Platinum vydává v průměru o 3dB méně hluku než konkurenční výrobky. Unikátní antivibrační závěs, patentovaný Quiet Pack odhlučňovací systém a extra velký tlumič Sound Off výrazně snižují zvuk motoru a nepřenáší vibrace do systému. 
  • Zvýšená kvalita vzduchu. Klinicky prokázané snížení alergických obtíží při používání vysavače BEAM ELECTROLUX znamená čistější a zdravější prostředí!

"Před pětapadesáti lety chtěli zákazníci dostat prach z domu. Dnešní zákazníci chtějí vyšší čistící schopnost a zbavit tak obydlí alergenů a vytvořit zdravější prostředí" doplňuje Pat Keenan.

"I když mnoho společností působí rovněž desítky let na tomto poli, málokterá z nich může soupeřit s 55ti letou historií inovací a nejvyšší kvalitou Beam" dodává Risto Rantanen, spolumajitel Beamark, Beam distributor pro Finsko, Estonko a Lotyšsko, jeden z největších distributorů centrálních vysavačů na světě.

"To je také důvod proč je Beam světovou jedničkou v centrálních vysavačích a proč stále více zákazníků trvá na tom, aby do jejich domu nebo bytu byl zabudován centrální vysavač BEAM."

Electrolux je největším světovým výrobcem centrálních vysavačů produkující přibližně 1/3 celosvětové výroby centrálních vysavačů.

Vysavače Beam Platinum a další jednotky BEAM ELECTROLUX se prodávají ve více jak 50 zemích světa.
Lokální distribuce Beam v ČR ›

(Prohlédnout přílohu k 55. výročí)

50 let
Centrální vysávače BEAM
Odkazy / tvorba webových stránek / plastové bazény / průmyslové vysavače / centrální vysavače / průmyslové vysavače / centrální vysavače / vchodové dveře / centrální vysavače / pergola / rekuperace tepla / schody / centrální vysavače / centrální vysavače / Odkazy 2 / centrální vysavače Ekoelektro