centrální vysavače
Centrální vysavače
BEAM Electrolux Centrální vysavače E-Shop Elektrolux Family Club
Electrolux
Electrolux je největším světovým výrobcem vysavačů.

Electrolux vyvíjí a prodává vysavače od roku 1912 a má velmi bohatou a aktivní zkušenost v tomto segmentu. Vždy jsme kladli největší důraz na to, aby naše výrobky splňovaly ta nejpřísnější kritéria na ochranu životního prostředí a zároveň splnily očekávání zákazníka o komfortu výrobku.

Electrolux Central Vacuum Systems je největším světovým výrobcem centrálních vysavačů.

Firma Electrolux Central Vacuum Systems vyrábí již od roku 1957 vysavače, které dominují na trhu centrálních vysavačů. Electrolux Central Vacuum Systems je největším výrobcem a distributorem centrálních vysavačů. Vyrábíme přibližně 1/3 všech centrálních vysavačů na světě.

Promyšlená inovace.

Pamatujete si kdy jste naposledy dostali dárek a po jeho otevření jste řekli: "Ó, jak jste to věděli. To je přesně to co jsem chtěl." To je ten pocit, který se snaží designéři Electrolux vyvolat u každého, který si vybral nebo používá nějaký náš výrobek.

Věnujeme čas, naše znalosti a mnoho uvažování, abychom odhadli a nakonec vytvořili takový výrobek, který zákazníci potřebují a chtějí. Tato důsledná péče znamená inovace s rozhledem. Nikoliv design pro design, ale design pro spokojenost uživatele. Pro nás znamená dokonalý design vytvoření takového spotřebiče, který je snadné používat, se kterým je radost pracovat, a který našim zákazníkům umožní prožít luxus 21. století - volnost mysli. Naším cílem je, aby tato volnost byla dostupná pro stále více lidí při řešení každodenních povinností. Takže když vyslovíme myslíme na vás, víte že to myslíme doopravdy.

Certifikáty ISO 9001:2001

Neustálé zlepšování úrovně jakosti výrobků a služeb při vynaložení optimálních nákladů je nezbytným předpokladem udržování a zlepšování postavení na trhu. Proto má společnost Electrolux zaveden a udržován certifikovaný systém managementu jakosti podle ISO 9001:2001.

Certifikáty ISO 14001:2005

Společnost Electrolux se zavázala, že při své činnosti a prostřednictvím svých produktů bude chránit životní prostředí a šetřit přírodní zdroje. Z těchto důvodů máme zaveden a udržován certifikovaný systém environmentálního managementu podle ISO 14001:2005.

Electrolux - Thinking of you

 
Místo pro Flash animaci
Centrální vysávače BEAM
Odkazy / tvorba webových stránek / plastové bazény / průmyslové vysavače / centrální vysavače / průmyslové vysavače / centrální vysavače / vchodové dveře / centrální vysavače / pergola / rekuperace tepla / schody / centrální vysavače / centrální vysavače / Odkazy 2 / centrální vysavače Ekoelektro