centrální vysavače
Centrální vysavače
BEAM Electrolux Centrální vysavače E-Shop Elektrolux Family Club
Healthy Living

Klinická studie provedená na Universitě California v Davisu potvrdila, že centrální vysavač BEAM ELECTROLUX snižuje alergické reakce.

Procento zlepšení
Procento zlepšení: Dýchání 47%, Ostatní 48%, Oční 61%, Spánek 44%

Vědci objevili nové řešení pro alergiky a to nikoliv nový přípravek, ale centrální vysavač BEAM ELECTROLUX. Klinická studie UC-Davis prokázala, že centrální vysavače BEAM ELECTROLUX přináší prokazatelně měřitelnou úlevu alergikům.

Výzkum

Kvalita ovzduší uvnitř budov je jedním z častých problémů jmenovaných v alergologii a je opravdu problémem pro jejich pacienty. Běžně je centrální vysavač nabízen k úklidu prachu. Vědci z Univerzity California, Davis se rozhodli stanovit, jak může centrální vysavač snížit alergické potíže.

Závěr výzkumu

Na rozdíl od přenosných vysavačů, které způsobují recirkulaci prachu, centrální vysavače BEAM ELECTROLUX odstraňují 100% vysávaného prachu, částic, pylů, zvířecích sporů, všech alergenů a jednoznačně přináší úlevu od alergických potíží.

Výsledky studie byly zveřejněny v článku „Účinek centrálního vysavače na kvalitu ovzduší u pacientů s potížemi rýmy a dýchacích problémů“, který byl otištěn v časopise „Investigational Allergology and Clinical Immunology“. Studie byla vedena pod záštitou Stanley M. Naguwa, M.D. a M. Eric Gerschwin, M.D. oba dva z Divize revmatologie, alergologie a klinické imunologie, Univerzity Californie v Davisu CA, USA.

Prohlédnout celou studii (EN)pdf

 
Healthy Living
Unlike conventional vacuums that can recirculate dust, a Beam system removes 100% of contacted dust, mites, pollen, animal dander and other allergens.
Centrální vysávače BEAM
Odkazy / tvorba webových stránek / plastové bazény / průmyslové vysavače / centrální vysavače / průmyslové vysavače / centrální vysavače / vchodové dveře / centrální vysavače / pergola / rekuperace tepla / schody / centrální vysavače / centrální vysavače / Odkazy 2 / centrální vysavače Ekoelektro