centrální vysavače
Centrální vysavače
BEAM Electrolux Centrální vysavače E-Shop Elektrolux Family Club
Durability

Systém centrálního vysavače BEAM ELECTROLUX je konstruován, aby splnil ty nejnáročnější úkoly a to i test dlouhodobé životnosti.

Díky inteligentnímu designu systém využívá nejpokrokovější technologie a materiály, aby byla zaručena opravdu vysoká spolehlivost a dlouhá životnost výrobku. Centrální vysavač je vybaven inteligentním kontrolním systémem, který eviduje parametry - proudové vstupy a chod motoru. Kovové tělo vysavače je opatřeno vysoce kvalitním metalickým lakem odolným proti poškrábání a zabraňujícím vzniku koroze. Prachový kanystr je z houževnatého plastu opatřený antibakeriální povrchovou úpravou zabraňující vzniku plísní a množení bakterií. Všechny tyto prvky tak uživateli nabízejí nejmodernější domácí zařízení.

 
Durability
 
Centrální vysávače BEAM
Odkazy / tvorba webových stránek / plastové bazény / průmyslové vysavače / centrální vysavače / průmyslové vysavače / centrální vysavače / vchodové dveře / centrální vysavače / pergola / rekuperace tepla / schody / centrální vysavače / centrální vysavače / Odkazy 2 / centrální vysavače Ekoelektro