centrální vysavače
Centrální vysavače
BEAM Electrolux Centrální vysavače E-Shop Elektrolux Family Club
Beam Benefits

S centrálním vysavačem Beam Electrolux získáte moderní zařízení domácnosti pro plný rodině orientovaný životní styl.

Centrální vysavače BEAM ELECTROLUX jsou exkluzivně vybaveny samočistícím filtrem z tkaniny Gore-TM. Díky této filtraci poskytuje systém centrálního vysavače vždy maximální výkon bez nutnosti praní filtru nebo používání filtračních vaků. Centrální vysavače BEAM ELECTROLUX poskytují maximálně dlouhodobý a spolehlivý provoz a to díky použitým materiálům a technologiím výroby.

Centrální vysavač BEAM ELECTROLUX odvádí veškeré vysáté nečistoty a prach z vysávaných prostor do prachového kanystru a přefiltrovaný vzduch je odváděn mimo objekty. To je také důvod proč jsou centrální vysavače BEAM ELECTROLUX jedinými centrálními vysavači s klinicky prokázaným zlepšením kvality vzduchu uvnitř objektu a jedinými centrálními vysavači, které průkazně snižují alergické obtíže.

 
Čistící síla
Samočistící filtrace
Spolehlivost
Zdravější domov
Tichý chod
 
Místo pro Flash animaci
Centrální vysávače BEAM
Odkazy / tvorba webových stránek / plastové bazény / průmyslové vysavače / centrální vysavače / průmyslové vysavače / centrální vysavače / vchodové dveře / centrální vysavače / pergola / rekuperace tepla / schody / centrální vysavače / centrální vysavače / Odkazy 2 / centrální vysavače Ekoelektro