centrální vysavače
Centrální vysavače
BEAM Electrolux Centrální vysavače E-Shop Elektrolux Family Club
FAQ
1) Mohu instalovat centrální vysavač v hotovém domě?
Centrální vysavač lze instalovat i do hotového domu. Je jen potřeba prověřit místa pro umístění zásuvek, vedení potrubí a provedení prostupů ve stavební konstrukci.
2) Jak Beam zlepšuje kvalitu vzduchu, který dýcháme uvnitř mého RD?
Klinickými testy bylo prokázáno, že při používání centrálního vysavače BEAM ELECTROLUX došlo ke snížení alergických obtíží.
3) Jaká je údržba mého centrálního vysavače BEAM?
Jedinou údržbou je vyprázdnění prachového kanystru. Při běžném vysávání dojde k zaplnění kanystru přibližně za 3 až 4 měsíce.
4) Jaký je rozdíl mezi pevným a pohyblivým filtrem?
Pohyblivé filtry vykonávají vertikální pohyb při každém zapnutí respektive vypnutí vysavače. Tímto dojde k oklepu filtru a filtr je připraven pro další cyklus vysávání.
5) Proč se hovoří o samočisticím filtru?
BEAM ELECTROLUX používá samočistící filtry z tkaniny GORE-TM (jedná se o aplikaci unikátního principu velkoplošného samošistícího filtru, která dokáže nečistoty zachytit, oddělit dle velikosti a malé propustit do filtračního vaku, kde se zachytí a po vypnutí vysavače samy spadnou do prachového kanystru.
6) Jaký je sací výkon centrálního vysavače?
Použitím samočisticího pohyblivého filtru z tkaniny GORETM a tím, že filtr není ponořen do prachového kanystru má centrální vysavač vysoký sací výkon.
7) Jaké příslušenství a doplňky jsou k centrálnímu vysavači?
Kromě hadic s vypínáním (PROGRESSION) a hadic s plynulou regulací výkonu ASPIRA nabízí firma BEAM ELECTROLUX hadice s obousměrnou komunikací ALLIANCE. V nabídce jsou kartáče a další příslušenství pro jakýkoliv povrch (ohebné štěrbinové hubice, prachovky, minipříslušenství, kartáče s LED technologií apod.)
8) Je snadná manipulace s vysávací hadicí?
Hadice od BEAM ELECTROLUX jsou lehké a ohebné. Manipulace je pak snadná a nedochází k zachycování o volně stojící nábytek. Snadno se vysávají i schody a hlavně snadnou manipulaci s hadicí zvládne i Vaše dítě.
9) Mohu s vysavačem BEAM vysávat vodu okolo bazénu?
S centrálním vysavačem BEAM ELECTROLUX lze uklízet a čistit mokré podlahy. S použitím předřazeného separátoru jsou vlhké nečistoty a voda zachyceny přímo před zásuvkou a odpadá tak zdlouhavá a komplikovaná péče o potrubní rozvod.
10) Kolik vlastně stojí centrální vysavač včetně jeho instalace do běžného RD?
Kompletní systém centrálního vysavače BEAM ELECTROLUX včetně zabudování se pohybuje okolo 30 – 35.000 Kč.
11) Jaká je manipulace s prachovým kanystrem?
BEAM ELECTROLUX používá lehké plastové kanystry. Sejmutí se provádí mírným pootočením. Dříve používané kovové kanystry se sponami nemají nahlížecí okénko.
12) Je systém bezpečný pro děti?
Ano, jelikož ani při manipulaci s vysavačovou zásuvkou nedojde k sepnutí centrálního vysavače. Navíc spínací napětí na kontaktech uvnitř zásuvky je maximálně bezpečných 12V.
13) Co je uhlíkový filtr?
Komutátorové motory používané u centrálních vysavačů mají uhlíky. Při jejich chodu dochází ke vzniku jemného uhlíkového prachu, proto BEAM ELECTROLUX používá filtr, který tento jemný prach zachycuje.
FAQ
Centrální vysávače BEAM
Odkazy / tvorba webových stránek / plastové bazény / průmyslové vysavače / centrální vysavače / průmyslové vysavače / centrální vysavače / vchodové dveře / centrální vysavače / pergola / rekuperace tepla / schody / centrální vysavače / centrální vysavače / Odkazy 2 / centrální vysavače Ekoelektro