centrální vysavače
Centrální vysavače
BEAM Electrolux Centrální vysavače E-Shop Elektrolux Family Club

Handles - Alliance

Hadice Alliance s obousměrnou komunikací mezi vysávací hadicí a agregátem Alliance Vás informuje o stavu systému během jeho používání. V kombinaci s vyobrazeným příslušenstvím umožní úklid prakticky všech povrchů ve Vašem domě.

 
  • Špičkově řešená tlačítka na rukojeti vysávací hadice umožňují elektronickou regulaci vysávání nebo zmáčknutím označeného tlačítka vypnutí či zapnutí celého systému.
  • Obousměrná komunikace s agregátem zobrazuje klíčové informace o chodu celého systému.
  • Unikátní tvar teleskopu a hubice ve tvaru dvojitého D spolu s utěsněním AeroProTM zajišťují vyšší výkon a nižší hlučnost.
  • Speciální kartáč 3v1 umístěný na teleskopické trubce umožňuje mít po ruce vždy ten správný kartáč. Kartáč se velmi snadno přemění z prachového kartáče na štěrbinu a dále na kartáč na čalounění.
  • Ergonomický a moderní design rukojeti vysávací hadice nabízí příjemnou a pohodlnou manipulaci.
Instalační informace
 
Centrální vysávače BEAM
Odkazy / tvorba webových stránek / plastové bazény / průmyslové vysavače / centrální vysavače / průmyslové vysavače / centrální vysavače / vchodové dveře / centrální vysavače / pergola / rekuperace tepla / schody / centrální vysavače / centrální vysavače / Odkazy 2 / centrální vysavače Ekoelektro